محصولات

حبوبات آلابین

حبوبات را می‌توان منبعی گیاهی و سرشار از پروتئین و كربوهیدرات‌ معرفی كرد. چیزی كه «حبوبات آلابین» را از دیگر برندهای موجود در بازار متمایز ساخته‌ كیفیت مثال‌زدنی آنهاست. حبوبات آلابین لذیذ و خوش‌پخت‌اند. درست و به موقع قوام می‌آیند. یكنواختی و خوش‌فرمی‌ دانه‌هایش به غذا ظاهر جذاب‌تری می‌بخشد و بهداشتی و تمیز بودن بسته‌ها مشتریان را از پاک كردن حبوبات بی‌نیاز می‌كند.
تازگی حبوبات آلابین یكی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌هاست. این حبوبات از بهترین نقاط ایران و دنیا تهیه و برای استفاده مشتریان در بازار عرضه شده‌اند.
 نیروهای متخصص آلابین محصولات را کاملا بازبینی و دستچین نموده تا همواره محصولی یکدست و با کیفیت در بسته بندی های بهداشتی و شکیل به دست مصرف کنندگان برسد.

در حال حاضر حبوبات آلابین شامل نخود ، عدس درشت ، لپه  ، لوبیا چیتی ، لوبیا قرمز ،لوبیا سفید ،دال عدس ، عدس ریز ، لپه باقلا زرد ،لوبیا قلمی و مخلوط نخود و لوبیا در بسته بندی 900 گرمی در بازار عرضه می گردد .

 
 

غلات آلابین

غلات منبع غنی انرژی است. تقریباً نیمی از کل نیازهای غذایی انسان به ویژه در آسیا به‌ طور مستقیم از غلات تأمین می‌شود. پروتئین ها، مواد معدنی و انواع ویتامین ها، غلات را تبدیل به یکی از منابع غذایی ارزش مند کرده است. غلات آلابین دارای زمان ‌پخت‌ مناسبی است. همچنین به دلیل پاک شده بودن و بسته‌بندی در شرایط استاندارد و کاملا بهداشتی همواره انتخاب‎ مناسبی برای مشتریان هستند. 
شرکت سفیر نگین ایرانیان با رعایت استانداردهای بهداشتی و زیر نظر سازمان غذا و دارو  و با استفاده از خط تولید به‌روز و نیروهای متخصص قصد دارد به جایگاه ویژه‌ای در عرضه غلات با کیفیت در بازار مواد غذایی دست یابد .

در حال حاضر غلات آلابین شامل جو پوست کنده ، بلغور جو ، جو پرک ، گندم پوست کنده و بلغور گندم به بازار عرضه می گردد .