درباره ما

 صنایع غذائی آلابین فعالیت خود را در حوزه تولید صنایع غذایی و به خصوص بسته بندی حبوبات و غلات و برنج در سال 1401 و در استان تهران ، شهرک صنعتی شمس آباد آغاز نموده است.
  • محصولات شرکت سفیر نگین ایرانیان، با نام تجاری «آلابین» در محل کارخانه این شرکت در سال 1400 در زمینی به مساحت 4200 متر مربع و 2000 متر زیر بنا دایر شده است و در فاز اول دارای سالن های تولید حبوبات و غلات و برنج  می باشد.این فرایند توسط مجهزترین ماشین آلات بسته‌بندی و در قالب یک فرآیند کاملاً بهداشتی و پیشرفته در بخش‌های مختلف تولید می‌شود.
  • هدف این مجموعه تکمیل حلقه‌های اتصال صنعت و کشاورزی و دسترسی مصرف کننده نهایی به محصولی با کیفیت و بهداشتی می‌باشد. برای دست یابی به این هدف صنایع غذایی آلابین از آخرین تکنولوژی جهانی فرآوری و  و بسته بندی در صنایع غذایی استفاده می نماید.
  •  در این راستا این شرکت تمامی مجوزهای لازم را از سازمان جهاد کشاورزی و سازمان محترم غذا و دارو در خصوص تمامی محصولات تولیدی اخذ نموده است .
  •  از ویژگی‌های محصولات غذایی آلابین، بسته بندی بروز  و کیفیت درجه یک مواد اولیه مصرفی و عرضه سبد کاملی از غلات و حبوبات با یک نام تجاری می باشد.

 

کارخانه آلابین

داستان انتخاب نام برند آلابین و معنی آن

همانطور که میدانید ،نام برند یکی از مولفه های مهم کسب کار است .ما نیز این دغدغه را داشتیم که نامی ماندگار و پر معنی انتخاب کنیم .
پس از بررسی چندین نام تجاری ،تصمیم گرفتیم به سراغ دعای پرفیض “جوشن کبیر ” برویم و از اسماء زیبای آن استفاده کنیم تا کلمه “آلاء” به معنی ” نعمتها ” ، توجه مان را این فراز از دعا جلب کرد :
“يا ذا العز و البقاء يا ذا الجود و السخاء يا ذا الآء و النعماء” ((اي صاحب نعمت هاي باطني و نعمت هاي ظاهري)
همچنین کلمه  آلاء در قرآن (بویژه سوره الرحمن و چندین سوره دیگر) تکرار شده است.
برای اینکه نام پیشنهادی مناسب محصول شود و در عین حال بروز باشد از کلمه “بین” (Bean) به معنی دانه در کنار کلمه ” آلا” استفاده شد و ترکیب «آلابین» پیشنهاد شد که خداروشکر مورد تایید قرار گرفت.

” آلابین” را میتوان “دانه های نعمت “نامید و ازجنبه دیگر میتوان به معنی “نعمتها را ببین” نیز تعبیر کرد .
امید داریم با یاری خداوند متعال ، این دانه های نعمت مهمان خانه های گرم و پر شور شما باشد .
لوگو آلابین
لوگو آلابین